www.naradi-prometheus.cz

Kontakty

Josef Cermák
Oucmanice 18
562 01 ÚSTÍ NAD ORLICÍ 1

Tel: +420 776 051 213
kontakt@naradi-prometheus.cz

Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky, platí pro nákup v internetovém obchodě www.nářadí-prometheus.cz který provozuje Josef Čermák se sídlem Oucmanice 18 Ústí nad Orlicí1 562 01 IČ:44433808, DIČ:CZ5410150537 (dále jen „Prodávající“). Obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti Prodávajícího a jeho zákazníků (dále jen „Kupující“). Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím internetového obchodu se řídí platnou legislativou, dále se řídí níže uvedeným nákupním řádem a v neposlední řadě se řídí dobrými mravy. Věříme, že obchod je oboustranná záležitost, máme zájem o stálé a spokojené zákazníky.

Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod.

Registrace

Registrace slouží na zaregistrování osoby nebo firmy. Bez registrace a přihlášení se dá objednat zboží též telefonem, ale budete vyzváni ke sdělení stejných informací, protože bez nich není možné odeslat objednávku. Registrace přináší možnost nakupovat rychleji, znát stav svých objednávek a mít přehled nad již uskutečněnými objednávkami. Při registraci jsou po kupujícím požadovány tyto povinné údaje: jméno, příjmení, uživatelské jméno (pro přihlašování), heslo, zopakování hesla, adresa (ulice s č.p., PSČ, město), e-mail (na který budou zasílány informace o stavu objednávky a protokol o registraci) a telefonní číslo. Informace slouží ke komunikaci se zákazníkem a je v jeho zájmu je vyplnit správně.

Nakupování

Kupující kupuje zboží prostřednictvím objednávky. Postup je velmi snadný a každého nakupujícího program sám navede. Přijaté objednávky jsou závazné, Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím.

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. U zboží nakoupeného prostřednictvím e-shopu má zákazník do 14 dnů od doručení zboží nárok na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnoceno a ani nesmí nést žádné známky používání. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka odpovídající plné kupní ceně zaplacené za zboží na jím udané číslo bankovního účtu, případně v hotovosti poštovní složenkou, či jinak na základě vzájemné dohody nejpozději do 14 dnů od fyzického převzetí zásilky.

Záruky a reklamace

Záruka na zboží prodávané prostřednictvím e-shopu se řídí a je v souladu s platnou legislativou. Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží v e-shopu, jehož důkazem je daňový doklad – faktura.