www.naradi-prometheus.cz

Kontakty

Josef Cermák
Oucmanice 18
562 01 ÚSTÍ NAD ORLICÍ 1

Tel: +420 776 051 213
kontakt@naradi-prometheus.cz

Distribuční podmínky

Dodací lhůty

Doba do vyexpedování zboží ze skladu prodávajícího se pohybuje v rozmezí 2 – 14 dní. Pokud je zboží skladem, je zpravidla vyexpedována následující den. Pokud se stane, že zboží objednané kupujícím není na skladě, nebo se dodání prodlouží na dobu delší než je obvyklé, je o této skutečnosti kupující neprodleně informován prostřednictvím e-mailu, jakmile se prodávající tuto skutečnost dozví. V tomto případě má kupující možnost objednávku stornovat nebo pozměnit.

Samozřejmě usilujeme o co nejkratší dobu expedice.

Po vyexpedování zboží ze skladu prodávajícího je třeba připočítat dobu potřebnou pro doručení, která se  pohybuje v rozmezí 1 – 4 pracovních dnů.

Platební podmínky

Zákazník má na výběr z následujících typů plateb a způsobů dopravy. Samozřejmě volíme tu nejekonomičtější možnou což je většinou platba převodem na účet a následné zaslání balíku bez dobírky. Ovšem ne vždy je to možní a tak nabízíme i jiné varianty.  

Převod – zákazník bude kontaktován e-mailem a informován o stavu objednávky, poté provede platbu na účet provozovatele internetového obchodu ( GEMB. a.s.  č.u.9909335524/0600), variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. Balné je zdarma.Cena balíku je určena paušálem 120Kč bez DPH ( 145.2Kč )

Dobírka – platba při doručení zboží českou poštou na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. Peníze za zboží se platí při jeho převzetí. Potvrzený daňový doklad je přiložen v zásilce. Cena balíku je určena paušálem 120Kč bez DPH + 30Kč dobírka ( 175,2Kč )

Hotovost – platba při osobním převzetí. Po obdržení objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat, až bude připravena zakázka k převzetí, tak se domluvíme na konkrétním čase, kdy se dostavíte si jej sám vyzvednout. Místo našeho sídla Oucmanice 18 Ústí nad orlicí1 562 01

Rozvozy – Je nutno předem konzultovat. V případě rozvozů, je  doprava  zdarma. V případě zájmu vás můžeme informovat o pravidelných rozvozech. Nebo můžeme zařídit nové okruhy rozvozů v současné době, jich ale moc není.